Двадцять п’ятого травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України. Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Здолбунівської райдержадміністрації звертається до мешканців району з пропозицією перевірити свої персональні дані у Реєстрі, усунути невідповідності та неточності у записах про себе.
Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування, або за день-два до нього, і не знаходить себе чи своїх рідних у списках виборців, коли щось змінити вже запізно. Це викликає знервованість, напругу на дільницях. Тож краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю у день голосування.


У разі особистого звернення щодо уточнення персональних даних згідно зі ст. 19 п. 2 Закону України “Про Державний реєстр виборців” необхідно пред’явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.
Звертаємо Вашу увагу, що персональні дані громадян, включені до Державного реєстру виборців, є захищеними, і тому інформація щодо змісту персональних даних по телефону не розголошується.
Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14, каб. 305 (приміщення райдержадміністрації, 3-й поверх); тел.: 2-09-55, 2-46-69.
Відділ ведення
Державного реєстру виборців
апарату Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry