У рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) ПриватБанк спільно з Управлінням Національного банку України відкрив свої двері для школярів Рівненщини.
До проведення акції долучилося і Здолбунівське відділення ПриватБанку. Цього тижня на його базі відбулася екскурсія для учнів Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., яку провела керуюча відділенням банку В. К. Грицак. Під час екскурсії школярі ознайомилися зі структурою установи, роботою операційного залу, відділів обслуговування фізичних і юридичних осіб, дізналися, як влаштований банкомат і для чого використовують платіжний термінал. В ході короткої лекції Віра Костянтинівна розповіла школярам про історію появи перших грошей, про засновників перших банків, різні види пластикових карток, значення й походження банківських і фінансових термінів тощо.


Крім нових і цікавих відомостей про роботу банку, який пропонує своїм клієнтам найсучасніші послуги та технології, хлопчики і дівчатка отримали пластикові карти Юніора і підключилися до електронних сервісів банку.
- Такі екскурсії не лише розширюють кругозір школярів, але й формують нове ставлення до діяльності банківських установ, - стверджує В. К. Грицак. - В майбутньому ці діти прийдуть в банк як клієнти. І, безумовно, їм знадобляться знання у фінансовій сфері, як для
планування свого майбутнього, так і для сімейного бюджету, а, можливо, і для організації власного бізнесу. Не виключено, що хтось із них стане банківським працівником.

ПриватБанк – єдиний в Україні, який веде активну діяльність щодо розвитку фінансової культури дітей та молоді, розробляє власні освітні проекти, які формують у молодого покоління поняття про фінансово-банківську систему. Цьому сприяє й програма “Юніорбанк”, яка стартувала в Україні ще у 2009 році. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з банківських послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового життя школярів.
Людмила ВАСЮК.

Ліцензія НБУ № 22 від 5.10.2011 р.

Comments are now closed for this entry