Шановні здолбунівчани! Шановні співвітчизники! Звертаємось до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом взяти активну участь в проведенні Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”, яка проходитиме в Україні з 1 вересня по 1 жовтня і приурочена Міжнародному дню людей похилого віку.
Її мета – поліпшити життя інвалідів, самотніх громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, потерпілих від стихійного лиха, аварій, катастроф, хворих на туберкульоз і СНІД.
Тож підтримайте доброчинну акцію “Милосердя” задля конкретної допомоги і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого вік чи каліцтво позбавили можливості жити гідно.
Ваші пожертви будуть використані для:
розширення і вдосконалення патронажної служби сестер милосердя Червоного Хреста, котрі щороку обслуговують чотириста тисяч інвалідів, хворих похилого віку в Україні (у нашому районі такого обслуговування потребують 414 осіб); розширення мережі медико-соціальних центрів та кімнат, лікарень і пунктів першої допомоги (в нашому районі працюють такі пункти в селах Новий Світ та Святе, для них виділено безкоштовно медикаментів на 367 грн.), хосписів; створення нових благодійних їдалень, аптек, банків одягу; придбання продуктів харчування, ліків, речей першої необхідності для адресної допомоги найуразливішим верствам суспільства; допомоги жертвам Чорнобильської трагедії та потерпілим внаслідок стихійного лиха, аварій, катастроф; розвитку та зміцнення матеріальної бази служби катастроф Товариства і розширення мережі рятувальних формувань Червоного Хреста.
Якщо ваші серця відкриті для співчуття, якщо горе ближнього – ваш біль, завітайте до районної організації Товариства Червоного Хреста України. Ми готові прийняти від вас продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, гроші. Кошти можна також перерахувати на р/р 26001730255611 код ЄДРПОУ 02940316, МФО 325019 Львівська обласна філія АКБ “Укрсоцбанк” з обов’язковою поміткою: “Для Здолбунівської ра-йонної організації Товариства Червоного Хреста України на фінансування гуманітарних програм”.
Президія правління районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Comments are now closed for this entry