Учасники конкурсу.

 

Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва щоразу бере участь у Всеукраїнському конкурсі “Книгоманія. Найкращий читач року”, який проводиться з ініціативи громадської організації “Форум видавців” (м. Львів). Метою цього конкурсу є заохочення підростаючого покоління до систематичного читання, виявлення його читацьких інте­ресів та популяризація кращої української та світової дитячої літератури.


От і цьогоріч, 20 березня, у РБДЮ проходив ІІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу читачів. Участь у ньому брали учні 6-8 класів загальноосвітніх закладів Здолбунівщини - переможці І конкурсного етапу. Їх було 15, і кожен мав можливість довести, що саме його улюблена книжка - найкраща.
Діти виступали, демонструючи високий рівень
підготовки. Тож перед журі стояло нелегке завдання - обрати найкращих читачів, які представлятимуть наш район на ІІІ (обласному) етапі конкурсу у місті Рівне.
І переможців було визначено. Ними стали учениця 6 класу Глинської ЗОШ Анастасія Москалюк, семикласниця Здолбунівської ЗОШ № 3 Олександра Сайгафарова та учениця 8 класу Дерманського НВК Олена Мартинюк.
Усі учасники конкурсу отримали призи й подарунки від спонсорів, підприємців міста, яким ми дуже вдячні за допомогу у проведенні заходу.
Тетяна САХНЮК,
заступник директора
Здолбунівської ЦСПШБ.

Comments are now closed for this entry