Поезія... Вона здатна хвилювати, дарувати насолоду, передавати високі почуття, збагачувати нас духовно. Поети вміють чути, як шепоче дощ, співають квіти чи сміється небо, тому й можуть розповідати про красу світу не буденно, а за допомогою рим. До цих людей прихильна вічно юна поетична Муза, і це - дарунок долі.
У Всесвітній день поезії, 21 березня, у читальному залі центральної районної бібліотеки на засіданні літературно-мистецької вітальні “У світі прекрасного” відбувся захід “Поезія - поклик душі” - зустріч із молодою поетесою Здолбунівського краю Марією Мороз.
- Нині, в час бурхливого розвитку техніки й прогресу, на всеозброєнні людському стало гостре й полум’яне поетичне слово, - зазначила, виступаючи, літераторка. Вона також зачитала свій вірш “До УПА” і ряд інших творів.


Активну участь у заході брали учні 10 класу та завуч ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Надія Василівна Середюк. Школярі декламували вірші В. Ярмолюка, С. Буткевич, К. Приліпко, О. Штоми, Н. Красоткіної та Ю. Дідовець.
Вразила присутніх майстерним декламуванням вір­ша Тараса Шевченка “Розрита могила” користувачка бібліотеки Галина Йосипівна Нікітіна. Також до дискусії про поезію долучилася активна відвідувачка книгозбірні Майя Миколаївна Форсюк. Вона натхненно читала вірші Алли Хрусь (раніше - місцевої поетеси, яка нині мешкає у м. П’ятигорськ).
Наприкінці зустрічі присутні переглянули буктрейлер «Любов нам буде, як причастя» за книгою місцевого письменника та поета Володимира Дрозюка «Молитва любові» та ознайомилися з книжковою виставкою «У зорепадах слів і ягодах калини».
Ольга КОЛОМИС,
зав. відділом
обслуговування
Здолбунівської ЦРБ.

Comments are now closed for this entry