Здолбунівська міська рада доводить до відома мешканців міста, що, у відповідності до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на тридцять четвертій сесії ради 19.03.2014 року були розглянуті проекти регуляторних актів, а саме:
1. Положення про Порядок надання в оренду земельних ділянок із земель Здолбунівської міської ради;
2. Положення про Порядок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна (включаючи земельну ділянку, на якій розміщене нерухоме майно, присадибну ділянку) фізичних осіб у м. Здолбунів;
3. Положення про порядок відчуження майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів;
4. Про внесення доповнень до плану підготовки регуляторних актів на 2014 рік.
З повними текстами регуляторних актів та аналізом впливу регуляторних актів можна ознайомитись у приміщенні Здолбунівської міської ради (м. Здолбунів, вул. Приходька, 1), або на офіційних сайтах Здолбунівської міської ради (zdolbyniv.rv.ua), Здолбунівської районної державної адміністрації (zdolbun.gov.ua).
Зауваження та пропозиції щодо вищезгаданих проектів регуляторних актів можна подавати в Здолбунівську міську раду (приймальна міського голови), або надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. впродовж місяця з дня оприлюднення регуляторних актів.

Comments are now closed for this entry