Першого березня у Рівному, на базі Національного університету водного господарства і природокористування, відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Участь у ньому брали і представники навчальних закладів нашого району. Двадцять двоє з них стали переможцями і призерами.
Так, володарями І місць стали троє одинадцятикласників, а саме: Олена Барановська (Здолбунівська гімназія, секція «Світова література»), Наталія Лук’янчук (Дерманський НВК, секція «Журналістика») та Олександр Степанюк (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція «Астрономія і фізика»). Семеро учнів вибороли ІІ місця у секціях «Правознавство», «Світова література», «Соціологія», «Російська мова», «Українська література», «Мистецтвознавство» та «Валеологія». А 13 школярів посіли ІІІ місця у своїх секціях.


До речі, серед переможців і призерів конкурсу з нашого району двоє відзначились одразу у двох секціях МАН. Це вже згадана вище Наталія Лук’янчук, котра, окрім роботи з журналістики, вдало захистила таку і в секції «Фольклористика» (ІІІ місце), а також десятикласник Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Владислав Шатало - володар ІІІ місць у секціях «Хімія» і «Біологія людини».
Загалом у списку переможців та призерів обласного етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт з нашого району найбільше представників Здолбунівської гімназії - 7, п’ятеро - з Мізоцького НВК, троє - із ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, по двоє - із Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Дерманського НВК і по одному - із ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 і № 6.
У загальнообласному рейтингу за кількістю переможців та призерів конкурсу Здолбунівський район на третьому місці.
Наша юнь вкотре довела, що вона талановита і активна, тож побажаймо їй подальших успіхів, творчого натхнення, сил і можливостей для нових здобутків.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry