Шостого березня у будинку культури селища Мізоч глядачам представили літературно-мистецьку композицію «І любов’ю до Тараса усі озовіться», приурочену до 200-річчя з дня народження великого сина України
Т. Г. Шевченка. Вклонитися славному Кобзареві прийшли представники органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій краю, учнівська та студентська молодь.
Свято розпочали ведучі Т. Герасимчук та Я. Каштан. Під час офіційної частини вінки квітів від громади селища було покладено до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченку.


Змістовною і повчальною була невеличка програма, підготовлена силами працівників будинку культури. Це було дійство про життя і творчість генія українського народу, насичене інсценізаціями, піснями, слайдами, декламуванням віршів Т. Шевченка та присвячених його пам’яті.
Незабутні враження подарували присутнім майстерно виконані учасниками народного самодіяльного хорового колективу Мізоцького БК (керівник С. Денищук, акомпаніатори В. Устянчук та В. Гриськов) пісні на слова Тараса Шевченка. З цікавістю мізочани переглянули інсценізацію поеми “Наймичка”, яку підготували учасники драматичного гуртка під керівництвом Г. Шебуні та О. Кремінського. Присутні гаряче аплодували юним артистам і вчителям Мізоцької музичної школи (керівник Ж. Ковальчук), тріо “Кришталеві роси” Мізоцької школи-інтернату, вокальному ансамблю “Мізоцькі переливи” та вокалістці селищного будинку культури О. Максимюк.
У чарівний світ поезії Тараса Григоровича допомогли поринути присутнім читці-декламатори Н. Синяк,
Т. Федориніна, Н. Ігнатьєва, Б. Похилюк, М. Лищун,
В. Бекеша, Ю. Куцелюк,
В. Федуш, Г. Шебуня.
Захід завершився вшануванням пам’яті Небесної сот­ні. Перед очима вкотре пропливали кадри відчайдушної боротьби справжніх українців, яких відстрілювали чужі снайпери. Після Хвилини мовчання прозвучала авторська пісня на слова О. Павлуся та музику В. Гриськова “Вставай, Україно!”
Тетяна ГЕРАСИМЧУК,
художній керівник Мізоцького БК.

Comments are now closed for this entry