Щороку на початку березня ми вшановуємо видатного сина української нації Тараса Григоровича Шевченка. А 2014-й особливий тим, що ми 9 березня відзначали двохсоту річницю від дня народження Кобзаря. 

Доля приготувала Шевченку чимало випробувань, але ні царська тюрма, ні солдатчина, ні заслання в далекі степи Казахстану не зламали, не перемогли його віри в Україну та її народ. Ми на вічнім шляху до Шевченка, він живе у наших серцях.


9 березня о 10 годині біля пам’ятника Т. Шевченку в селі Глинськ відбувся культурно-мистецький захід з нагоди ювілейної дати від дня народження поета. Свято розпочалося з покладання квітів. З промовою виступив голова Глинської сільської ради Петро Леонтійович Ольховець. Він наголосив на унікальності постаті Шевченка. Також про життєвий шлях Кобзаря і його пророчі твори присутнім розповіла вчитель Глинської ЗОШ І. С. Загалевич. Далі було художнє читання віршів Т. Г. Шевченка під супровід музичних творів на його ж слова.
Сьогодні нам служить дороговказом Кобзарева любов до України, до рідної землі, до рідного народу. Шевченко великий тим, що він - поет української нації, поет народний.
Творчість Тараса Григоровича Шевченка, геніального поета, мислителя та художника, - дорогоцінне надбання світової культури.
Оксана ХАНДРУК,
директор Глинського
будинку культури.

Comments are now closed for this entry