Рішення президії районної ради № 15 від 3 березня 2014 року

 

Відповідно до рішення Здолбунівської районної ради від 21.02.2014 р. № 638 «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні», керуючись рішенням президії Рівненської обласної ради від 2 березня 2014 р. № 57 «Про створення Координаційного штабу при Рівненській обласній раді у зв’язку з загрозою порушення миру та безпеки в області», президія районної ради вирішила:
1. Взяти до відома інформацію військового комісара Здолбунівського районного військового комісаріату Ємченка О. П., начальника РВ УМВС України в Рівненській області Панасюка О. О., начальника міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області Іванюка Ю. М. щодо ситуації, яка склалась у зв’язку із загрозою порушення миру та безпеки в країні.


2. Створити Координаційний штаб при Здолбунівській районній раді з числа керівників правоохоронних органів, силових структур, МНС в районі, представників політичних партій, громадських організацій під керівництвом голови районної ради Тимощука В. О. з метою забезпечення постійної координації спільних дій для захисту суверенітету та територіальної цілісності України (м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14, кімната депутата районної ради).
3. Повідомити мешканцям району, що облік осіб, які готові до захисту суверенітету і територіальної цілісності України, здійснюється виключно районним військовим комісаріатом.
4. Звернутись до засобів масової інформації на території району з проханням не поширювати неперевірену інформацію, яка може спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної ситуації в Україні.
5. Закликати політиків та громадських активістів утриматися від висловлювань, які можуть спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної ситуації в Україні.
6. Здолбунівській центральній районній лікарні, комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», управлінню соціального захисту райдержадміністрації бути готовими до надання необхідної медичної допомоги та прий­няття цивільного населення з інших регіонів.
7. Рішення оприлюднити на сайті Здолбунівської районної ради та в районній газеті «Нове життя».
8. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.
Голова районної ради
В. ТИМОЩУК.

Comments are now closed for this entry