Є люди, яким і після смерті судилося жити у віках. І не тільки жити, а й світити зорею для майбутніх поколінь. Саме таким світилом для українського народу є Великий Кобзар - Тарас Григорович Шевченко. Здається, знаємо про нього уже все, а кожного разу відкриваєш щось нове. Шевченко настільки багатогранний і невичерпний, безкінечний…


Ще один із низки заходів, приурочених до 200-річчя з дня народження поета - «Сторінками великої долі» - відбувся минулого тижня у Івачківській ЗОШ І-ІІ ст. Це були літературні читання художніх творів про Шевченка. Учні 5-7 класів відкривали для себе Тараса за допомогою образів, створених Степаном Васильченком, Дмитром Красницьким, Оксаною Іваненко.
Соломійка Тхор, Віка Стецькова, Марійка Мельничук, Владислав Голодюк, Діма Прокопчук читали уривки з творів «У бур`янах», «Тарасові світанки», «Тарасові шляхи». Діти дізналися про дитинство Шевченка, його навчання в Академії Художеств, перебування на засланні.
Вчитель української літератури Марія Федорівна Дацишина відкрила учням невідомі сторінки життя великого Кобзаря, а бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки Сніжана Борисівна Олексюк презентувала виставку-огляд «Слово про Тараса», де були представлені як художні, так і науково-документальні видання про життя і творчість великого сина України.
Сніжана ОЛЕКСЮК,
завідуюча ПШБ с. Івачків.

Comments are now closed for this entry