Першого березня 2014 року у будинку культури села Півче відбувся святковий концерт з нагоди 200-ої річниці з дня народження великого сина українського народу, пророка нації Т. Г. Шевченка. У святковій програмі взяли участь художній колектив будинку культури (керівник О. П. Козік) та учні старших класів Суємської ЗОШ І-ІІ ст., які зіграли п’єсу «Назар Стодоля» (керівник драмгуртка В. М. Антонюк).
На вечорі звучали пісні на слова великого Кобзаря, його твори. Вразив глядачів ліричний переспів «Плач Ярославни» у виконанні учениці 8 класу Олени Стецюк.


Ми, батьківська громадськість, щиро дякуємо організаторам свята, особливо учасникам вистави «Назар Стодоля», які намагалися переконати глядачів у невмирущості українських звичаїв та традицій, у величі козацького духу побратимства, у великій силі кохання, що здолає всі перешкоди. А ще завдяки їх майстерній грі, на прикладі поведінки персонажа Хоми Кичатого, ми переконалися, що змінитись, покаятись ніколи не пізно. Тому віримо, що збудуться слова нашого генія Т. Г. Шевченка: “Обніміться, брати мої, молю вас, благаю!”
Ангеліна ФАЦАК,
голова батьківського
комітету Суємської школи.

Comments are now closed for this entry