Останнім часом у нашому місті чимало зроблено для його благоустрою. Це результат спільних зусиль депутатського корпусу, виконавчого комітету та працівників апарату управління міської ради. Робота ведеться в комплексі, згідно із за-твердженим планом, що дає змогу ефективно використовувати, перш за все, бюджетні кошти, а також кошти спонсорів, яких, зважаючи на реалії сьогодення, не так вже й багато.


Торік було чимало зроблено для впорядкування селища цементників. Цьогоріч з ініціативи міського голови І. О. Ольшевського та депутатів-залізничників акцент зроблено на благоустрій тієї частини міста, яка знаходиться за залізничним мостом, так би мовити, старого міста.
Проведено роботи з реконструкції та будівництва дороги по вулиці Церковній, які вдалось здійснити виключно завдяки виваженій, конструктивній позиції членів депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова комісії М. В. Орлов) та спонсорській допомозі керівництва ВАТ “Волинь-Цемент” на чолі з генеральним директором С. Й. Царуком. В цьому році виконано робіт на згаданій вулиці більш як на 600 тис. грн. А всього за два роки міському бюджету ця дорога обійшлася в 900 тисяч гривень. Відремонтовано фасад будинку № 4 по цій же вулиці.

 

 


Майже 300 тис. грн. із міської скарбниці вико-ристано для реконструкції дороги по вул. Старомильській.
Чимало зроблено і для впорядкування вул. Гончара. Майже у 70 тис. грн. обійшлося відновлення пішохідної доріжки 
навпроти локомотивного депо. Для збору твердих побутових відходів споруджено контейнерний майданчик. 
Окрасою міста, гарним місцем відпочинку і для дітей, і для дорослих став облаштований по цій вулиці сквер. А встановлене тут різноманітне обладнання із залізничною символікою для відпочинку дітей - ще одне свідчення того, що Здолбунів – місто залізничників.
До послуг здолбунівчан і оздоровчий центр “Тонус”, який знаходиться по вул. Гончара. Його створення - результат поєднання інтересів громадськості, міської влади та підприємців. Реконструкція колишнього приміщення залізничної лазні дала змогу не лише впорядкувати занедбану територію, а й створити гарне місце відпочинку для здолбунівчан. Поки що до ладу стала перша черга оздоровчого центру: працюють спортивний зал, салон-перукарня, кедрова фітосауна, душеві кабінки. В перспективі – розширення послуг і для дорослих, і для дітей.
Тим часом роботи з благоустрою нашого міста тривають. Зараз проводиться реконструкція освітлення вулиці Чубинського та провулку Церковного. 
Тамара ОКРУШКО.
На знімках: люблять відпочивати у сквері по вул. Гончара і діти, і дорослі; у оздоровчому центрі 
“Тонус”.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry