Як нестримно летить час. Ще зовсім недавно ми тішились січневими святами Різдва Христового, Святого Василя, Богоявленням, а вже почався відлік лютого - останнього місяця зими, який приніс нам одне з найбільших християнських свят – Стрітення Господнє.
Слава Богу, що не лишив Господь своєї милості і прихожан Свято-Георгіївської церкви м. Здолбунова, де 15 лютого відбулося святкове богослужіння. По завершенні Божественної літургії настоятель нашого храму отець Іоанн Дубинецький освятив воду і свічі (на фото), звернувся до усіх з проповіддю, кожне слово якої зігрівало теплом наші душі і наповнювало радістю наші серця. Батюшка щиро привітав з величним святом всіх присутніх, які радісно тіснилися в невеликому переповненному храмі, побажав усім, йдучи в цей день додому, нести з собою не лише свічку, а й частинку любові і благодаті Божої. Отець Іоанн закликав прихожан з вірою користуватися свічкою, частіше запалювати її перед іконами та всією родиною молитися до Господа, дякуючи за тих, що з нами є, і згадуючи тих, що були з нами, - батьків, рідних, знайомих.


Кожен, хто побував цього дня на богослужінні, запалив стрітенську свічку, випив освяченої води, відчув неповторне духовне піднесення. Тож нехай благодать Божа зігріває наші серця любов’ю до ближнього, принесе мир і злагоду в кожну родину та Боже благословення у наше життя. Спаси вас усіх, Господи.
Ірина ВЕЛИЧКО,
депутат міської ради.

Comments are now closed for this entry