Світлана Іванівна МАРТИНЮК та Ірина ДУБИНКА.

 

Сьомого лютого цього року на базі кафедри політології Рівненського державного гуманітарного університету відбувся обласний конкурс творчих робіт учнів загальноосвітніх закладів «Здобутки і проблеми сучасного державотворення».
Переможцем у цьому конкурсі стала одинадцятикласниця Дерманського НВК Ірина Дубинка, науковим керівником котрої є вчитель історії та правознавства цього ж навчального закладу Світлана Іванівна Мартинюк.


Ірина писала роботу-есе «Особливості діяльності політичних еліт в сучасній Україні». За словами дівчини, саме цю тему вона обрала, бо події, що відбуваються останнім часом у нашій державі, просто не можуть залишити байдужим когось із нас, а в умовах Євромайдану проблема діяльності політичної еліти постала особливо гостро.
На думку Ірини, сьогодні Україні потрібна еліта, якій довірятиме народ, яка зможе відродити гармонію в суспільстві, зміцнить демократичні засади в державі. Це мають бути люди, готові поступитися особистими інтересами і здатні об’єднатися заради інтересів державних.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry