Здолбунівського районного військового комісаріату
14.08.2009 р. № 54-0

Про призов громадян на строкову військову службу

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 5.11.2008 року № 999/2008 у жовтні-листопаді 2009 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
2. Явці на призовну дільницю Здолбунівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1984-1991 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1984-1991 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.


З. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат 2 вересня 2009 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Здолбунівського району, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
О. П. Ємченко, вйськовий комісар 
Здолбунівського районного військового комісаріату, майор.

Comments are now closed for this entry