Несподівано сильні снігопади та снігові замети паралізували транспортне сполучення із районним та обласним центрами сіл Глинськ, Загора та Підцурків Глинської сільської ради. А як наслідок - маршрутки не ходили, залишилася надія лише на приміські поїзди, які ще, на щастя, обслуговують пасажирів.
Та, як кажуть у народі, світ не без добрих людей. На допомогу у вирішенні питання щодо ліквідації наслідків зимової стихії нашому сільському голові Петру Леонтійовичу Ольховцю прийшли керівники ПСП “Хлібороб” - Петро Йосипович Мосійчук та фермерського господарства “Анастасія-О” - Олег Всеволодович Поляк.


Не шкодуючи сил і здоров’я, у вихідні дні очільник Глинської територіальної громади П. Л. Ольховець організовував роботу наданої техніки. І звільнено від снігових заметів було не лише вулиці на території нашої сільської ради, але й сіл Ільпінь, Орестів, П’ятигори сусідніх Богдашівської та П’ятигірської рад, якими пролягає транспортне сполучення.
Значну допомогу потужною снігоприбиральною технікою нам надав в. о. начальника філії “Здолбунівський райавтодор” Роман Вікторович Батарєв, завдяки чому було ліквідовано триметровий заввишки сніговий замет по вулиці Садовій села Глинськ. А це дало змогу відновити рух маршрутного транспорту до віддаленого села Загора.
Боротьба із стихією триває. На черзі розчистка дороги до села Підцурків та відрізка шляху по вул. Лісовики-Семиграни-Трикорчми села Глинськ, що слугує для сполучення села з обласним центром.
Члени виконкому Глинської
сільської ради.

Comments are now closed for this entry