На виконання пункту 2 розпорядження голови ОДА від 26.11.2013 р. за № 628 «Про стан підготовки підприємств, установ, організацій області до безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років» із початком значного пониження на Рівненщині температури повітря в регіоні було організовано роботу соціальних патрулів та пунктів обігріву для попередження випадків переохолодження громадян і вчасного надання допомоги особам, постраждалим від холоду.


У нашому районі теж розгорнуті і діють пункти обігріву, зокрема, на базі приймального відділення центральної районної лікарні та у стаціонарному відділенні для постійного проживання Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що у с. Будераж.
Пункти обігріву запезпечені усім необхідним. У будь-який час доби там можна зігрітися гарячим чаєм із печивом, отримати кваліфіковану медичну допомогу чи (у ПО в приймальному відділенні ЦРЛ) надані районною організацією Червоного Хреста України теплі речі зі створеного нею банку одягу.
Діяльність пунктів обгріву спрямована на порятунок насамперед соціально незахищених та одиноких громадян, але скористатися їх послугами можуть усі бажаючі. А поки що таких не багато, інформують чергові пунктів. І, до речі, як зазначають медики, не всі з цих осіб вміють належно цінувати зроблене для них добро, поводячись, м’яко кажучи, не по-людськи.
Як повідомили у районному секторі ГУ ДСНС України в Рівненській області, організовано на Здолбунівщині на період холодів і чергування соціальних патрулів.
Тим часом, як інформують ЗМІ, в області вже дві людини загинуло, а три госпіталізовано внаслідок переохолодження чи обмороження. І одна з них - у нашому районі.
Синоптики прогнозують, що холоди триватимуть і далі. Тож медики вкорте застерігають усіх від паління та вживання алкоголю на морозі, радять тепло вдягатися, а надворі - більше рухатися і старатися не промерзати.
Зігрітися ж, нагадаємо, можна в спеціальних пунктах обгірву.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry