Дивлячись на наше минуле, пам’ятаючи тих, хто не за власною волею покинув цей світ, ми маємо головний обов’язок: знати власну правдиву історію, шанувати наших Героїв, розуміти причини тих подій та вчинків і зробити правильні висновки, щоб ніхто більше не ставив під сумнів право українського народу на існування.
29 січня 2014 року в м. Здолбунів відбудеться тради­ційна смолоскипова хода, приурочена до 96-ої річниці подвигу Героїв Крут.
Збір – 18.00 поблизу пам’ятного знака жертвам Голодомору (навпроти центрального відділення ДП «Укр­пошта»).


Орієнтовно о 18.30 колона учасників заходу вирушить до пам’ятника Степанові Бандері (сквер поблизу будинку побуту). Колона пройде вулицями Грушевського, Приходька та Шкільною. Захід організовується громадськістю, без партійної символіки.
Здолбунівська міська рада про проведення смолоскипової ходи повідомлена відповідним листом від 14 січня 2014 року, згідно із ст. 39 Конституції України.
Здолбунівська міська рада своїм листом від 23.01.2014 року, повідомила організаторів, що не проти проведення вказаного заходу.
Організатори акції зазначають, що смолоскипи не мають нічого спільного із фашизмом, нацизмом чи чимось іншим в тому ж дусі. Просто життя має дві форми: гниття та горіння. Сьогодні, в цей непростий час, кожен вирішує сам, яку форму життя він обирає…
Оргкомітет.

Comments are now closed for this entry