Педагог - не професія, це - доля. Складна, неспокійна, але справжня і єдина на все життя. Обранцями такої долі можуть стати тільки найкращі. Бо педагогу необхідні водночас мудрість і дитяча безпосередність, серйозність і пустотливість, безмежна доброта і суворість, вимогливість, принциповість і лагідність.
Саме таким педагогом за покликанням і хорошою людиною є моя колега й подруга Зоя Юріївна Сокол. Ось уже 29 років вона навчає дітей у початкових класах Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, демонструючи високий рівень професіоналізму, використовуючи сучасні інноваційні форми і методи навчання та виховання.


Учні Зої Юріївни займають призові місця на районному етапі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, олімпіадах з математики, природознавства. З. Ю. Сокол неодноразово була нагороджена грамотами районного відділу і обласного управління освіти, Міністерства освіти і науки України, вона - відмінник освіти України, старший вчитель.
Зоя Юріївна - керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Завжди привіт­на, усміхнена, коректна з колегами та школярами.
Двадцять четвертого січня Зоя Юріївна Сокол відзначає свій день народження. З цієї нагоди хочу привітати іменинницю найщирішими побажаннями. Зичу їй і надалі залишатися такою ж енергійною, щедрою на добро, людяною і мудрою, вірною і товариською на вдачу. Хай молодече завзяття буде джерелом нових задумів і блискучих перемог. Бажаю щастя, здоров’я без ліку на многії і благії роки.
Алла ДИМЧУК,
вчитель
початкових класів
Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

На фото: Зоя Юріївна СОКОЛ.

Comments are now closed for this entry