Усім нам хочеться отримувати подарунки на свята і дивувати своїх близьких приємними сюрпризами. Щорічно допомагає в цьому застрахованим особам (вже впродовж тривалого часу!) Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, даруючи солодощі і радість дітям до дня Святого Миколая та Нового року.
Починаючи з літа, Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція попереджала про те, що, незважаючи на всі можливі негаразди, Новий рік обов’язково прийде, і нагадувала про подання заявок на отримання новорічних дитячих подарунків. Здаючи щоквартальну звітність, Ви могли бачити на дверях і стінах дирекції розфарбовані (для привернення Вашої уваги!) різними кольорами оголошення щодо надання необхідної інформації, які досить важко було не помітити.


При проведенні семі­нарів-навчань працівниками дирекції також зверталась особлива увага на те, що придбання новорічних подарунків проводиться Виконавчою дирекцією Фонду централізовано на всі області України, тому дуже важливо володіти інформацією про необхідну кількість подарунків не в останні дні року, а завчасно. При цьому в періодичних виданнях друкувались оголошення відповідного змісту із зазначенням номерів контактних телефонів, за якими можна було отримати вичерпну відповідь на будь-які запитання стосовно цієї сфери діяльності Фонду.
Незважаючи на все це, співробітники дирекції змушені були витрачати додаткові кошти на телефонні дзвінки для розшуку відповідальних осіб деяких установ або підприємств, а при цьому ще й вислуховувати “подяки” за те, що раніше не нагадали (!) про вчасне подання заявок на отримання подарунків для дітей до 14-ти років працівників цих організацій! Серед них: ТОВ фірма “Нострадамус”, ТзОВ “Інекс”, ФОП Приходько
О. С., ФОП Півко Ю. Р., ФОП Замлинний В. І., ФОП Петришина О. В., ТОВ “Волинь-Шифер” та ін.
Крім того, до деяких страхувальників доводилось телефонувати по кілька разів, аби вони нарешті знайшли можливість забрати в дирекції подарунки для дітей застрахованих осіб! Серед таких: СВК “Інфо-центр”, управління ветеринарної медицини в Здолбунівському районі, КП “Здовбицьке” та інші.
Кожен із нас, працюючи на займаній посаді, намагається виконувати свої обов’язки на відповідному рівні. Тож давайте це робити так, щоб чиясь безвідповідальність не стала причиною сліз дитини, яка не отримає солодкого подарунка до свят.
Сергій ГРИДІН,
директор Здолбунівської МВД
РОВ ФССзТВП.

Comments are now closed for this entry