Рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради
від 22 січня 2014 року № 12

 

На виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 31.12.2013 року № 397 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КП «Здолбунівкомуненергія», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», підпункту 2 пункту а статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:


1. Визначити, що тарифи на послуги з теплопостачання (централізоване опалення, підігрів води), що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія» для бюджетних установ та інших споживачів, встановлюються в розмірі, визначеному Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 31.12.2013 року № 397 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КП «Здолбунівкомуненергія», згідно з додатком, і вводяться в дію з 1.01.2014 року та коригуються у встановленому порядку.
2. Комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» (директор Шавронська
В. А.) довести до відома споживачів міста Здолбунів про зміну тарифу на теплову енергію та послуги з теплопостачання (централізоване опалення та підігрів води).
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 10.10.2011 року № 223 «Про встановлення розмірів тарифів на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання, що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія» для бюджетних установ та інших споживачів».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на інженера по будівництву міської ради Якубчика О. П., а організацію його виконання - на директора комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» Шавронську В. А.
Міський голова
І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

 

Додаток до рішення виконавчого комітету
від 22.01.2014 року № 12

 

ТАРИФИ (в т. ч. ПДВ)
на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання,
що надаються КП «Здолбунівкомуненергія»

 

 

Керуюча справами виконавчого комітету
міської ради С. О. ВОЗНЮК.

Comments are now closed for this entry