Цьогоріч Україна і світ святкуватимуть славний ювілей Тараса Шевченка - 200 років з дня його народ­ження. Шевченко - унікальна постать не тільки в українській, а й світовій культурі. Ідеї його творчості, без сумніву, актуальні і нині. Читаючи твори Кобзаря, часто можна зауважити, що ці слова писав наш сучасник.


Відтак народний депутат України Валентин Королюк ініціює проведення конкурсу серед шкільної молоді «Напиши листа Тарасу». До участі в конкурсі запрошуються школярі 5-11 класів шкіл міста Дубна, Дубенського, Здолбунівського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.
«Листи до Тараса» повин­ні містити посилання на його твори, аргументи про актуальність ідей Кобзаря сьогодні.
Твори просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Останній термін надсилання творів - 23 лютого 2014 року. Підведення підсумків конкурсу - до 7 березня 2014 року.
Переможці будуть нагороджені цінними призами.
Вимоги до тексту: збережений у форматі .doc, до 5 тис. знаків, шрифт Times New Roman, 14 розмір. Довідки за телефоном - 0362 63 48 28.
У листі потрібно вказати повне ім’я, прізвище та по батькові автора, навчальний заклад, клас, де навчається конкурсант, контактний телефон.
Прес-служба
народного депутата України
Валентина КОРОЛЮКА.

Comments are now closed for this entry