11 січня рятувальники Здолбунівського районного сектора ГУ ДСНС у Рівненській області спільно з фахівцями Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), працівниками ДПРЧ-18 м. Здолбунів, ДПРП 18 ДПРЧ сел. Мізоч та працівниками сільських рад провели інформаційно-роз’­ясню­вальну роботи серед мешканців Богдашівської, Уїздецької, Здовбицької сільських, Мізоцької селищної рад та м. Здолбунів. Загалом учасники рейду відвідали 247 сімей.


Особливу увагу працівники Держслужби з НС приділили одиноким престарілим людям, багатодітним родинам та неблагополучним сім’ям. В кожній оселі рятувальники давали поради щодо влаштування системи пічного опалення та електромережі, вручали пам’ятки з правилами пожежної безпеки у побуті.
Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до Вас із проханням особливу увагу приділити стану протипожежного захисту власної оселі. Проявляйте пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пам’ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління в ліжку у нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей на них. Задля уникнення трагедій, не залишайте на самоті ваших дітей! В разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101».
Здолбунівський районний сектор ГУ ДСНС
у Рівненській області.
На фото: під час проведення заходу.

Comments are now closed for this entry