Місяць тому в с. Новосілки невідомі до цього часу злочинці намагалися спалити найсвятіше місце – дитячий садочок. Але світ не без добрих людей, знайшлися небайдужі, чуйні добродії (їх нині, на жаль, так мало), які простягнули руку допомоги і власними силами і коштами наближають той час, якого малеча чекає з великим нетерпінням, - день, коли відновиться її другий дім. І це для дітей буде справжнім святом.
Батьки вихованців ДНЗ висловлюють щиру подяку голові районної ради В. О. Тимощуку, депутату обласної ради О. М. Андріюку, депутатам райради І. С. Гоменюку, П. А. Ворону, меценатам-односельцям В. А. Цюх,
В. О. Мельнику, місцевим спонсорам Л. А. Волянюку, М. Є. Галянту, диякону М. О. Волянюку та всім небайдужим людям, які морально, матеріально, фізично беруть участь у відновленні приміщення дошкільного закладу.
Ми Вас вітаємо з новорічно-різдвяними святами. Нехай для Вас Новий рік буде щедрим на добро, хороші справи та чудових людей. Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, гарного настрою, благополуччя, любові, добробуту та родинного тепла. Нехай за Вашу доброту Бог віддячить сторицею, адже Ви робите святу справу. Щиро дякуємо, що Ви з нами.
Батьки вихованців ДНЗ “Барвінок”.

Comments are now closed for this entry