Директор ПрАТ «Мізоцьке РТП» Микола ТИМОЩУК.

 

Здавна нашу країну називають великою житницею - Господь наділив її багатими на чорнозем родючими землями. А сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер економіки. Сьогодні аграрний сектор отримав нове дихання через доступ до найбільш ефективних технологій і
методів обробки землі. Постійно здійснюється реформування сіль­ськогосподар­сь­кого сектора країни. І ми традиційно сповідуємо особливо шанобливе ставлення до аграріїв - тих, хто здійснює цей процес та виконує важливу для всієї країни місію - забезпечує людей продуктами харчування.

 

Начальник гаража О. ТИМОЩУК, водії О. БОНДАРЧУК, М. КОНДРАТЮК, С. МИРОНЮК,
водій автонавантажувача О. ВІННІК.


У селищі Мізоч сільськогосподарська галузь представлена низкою підприємств. Серед них: «Агро-Консалт АВ» (керівник Алекс Волтерс) - орендує на території селищної ради 428 га землі, на якій вирощує ріпак, пшеницю, озимий ячмінь, жито, соняшник; ФГ «Катерина» (керівник Оксана Мосійчук) - має у постійному користуванні 28 га землі, на якій вирощує пшеницю, ячмінь, гречку; ФГ О. І. Чубая - має у постійному користуванні 43 га і 3 га у власності, на яких вирощує пшеницю і ячмінь; ФГ Л. Пилипчука - має у постійному користуванні 19 га землі, половина якої здана в оренду, а на іншій вирощують пшеницю і ячмінь; ФГ Л. С. Босюка - має у власності 33 га землі, яка здана в оренду. Також на нашій території орендує 310 га землі ТзОВ «Колос-Інвест». На орендованій землі вирощують пшеницю, кукурудзу, ріпак і сою. Названі підприємства, окрім вирощування сільськогосподарської продукції, займаються її реалізацією.


Важливу нішу в аграрному секторі області і навіть країни займає приватне ак­ціонерне товариство «Мізоцьке ремонтно-транспорт­не підприємство». Власником підприємства є депутат обласної ради Олександр Андріюк.
ПрАТ «Мізоцьке РТП» займається вирощуванням та реалізацією сільськогосподарських культур. На 600 га орендованої землі вирощують ріпак, озиму пшеницю, ярий ячмінь, кукурудзу. Ці землі розташовані на території Мізоцької селищної та Білашівської, Півченської, Будеразької і Старомощаницької сільських рад. Такий обсяг роботи забезпечив створення в регіоні робочих місць - на підприємстві працює 32 людини.
Керує РТП Микола Тимощук - висококваліфікований і відповідальний спеціаліст, майстер своєї справи. Завдяки мудрій організації робіт керівником та добросовісному виконанню посадових обов’язків кожним працівником орендовані підприємством землі щороку дають гарні врожаї. А це, в свою чергу, слугує зростанню добробуту нашого народу.
З метою розширення сфери діяльності підприємства на його території побудовано зерноочисно-сушильне відділення. В процесі проведення пусконала­годжувальних робіт було здійснено очистку та просушку кукурудзи з нового врожаю. В подальшому ПрАТ «Мізоцьке РТП» надаватиме іншим сільськогосподарським підприємствам регіону послуги з просушки та очстки зернових культур.
Підрозділом ПрАТ «Мізоцьке РТП» є автошкола, яка здійснює навчання водіїв транспортних засобів за категоріями А, А1, В, С, С1, СЕ. Нещодавно підприємством обладнано клас з навчання автосправі у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту. На­в­чаль­ний центр плідно співпрацює з районним та обласним центрами зайнятості. Особлива увага приділяється навчанню працівників сільськогосподарської галузі.
Діяльність ПрАТ «Мізоцьке РТП» спрямована на розвиток сільського господарства через обробку землі та вирощування культур за новими ефективними технологіями, забезпечення потреб населення через надання якісних послуг, наповнення продовольчого ринку високоякісною продукцією. Умови для цього створені добросовісним трудом працівників підприємства.
На слова вдячності за хорошу працю заслуговують головний бухгалтер Ніна Корольчук, агроном Ганна Омельчук, начальник гаража Олексій Тимощук, заступник директора з будівництва Мирослав Мислінчук.
З нагоди Дня працівників сільського господарства за бережне ставлення до техніки та відмінну працю премією і грамотою районної ради був відзначений тракторист-машиніст РТП Анатолій Манчук.
Успішно справляються зі своїми посадовими обов’­язками Вячеслав Хаврук, Олександр Омельчук, Анатолій Рибак, Олександр Бондарчук, Микола Кондратюк, Святослав Миронюк, Микола Степанець, Петро Гаврильчик, Олександр Він­нік, а також інструктори навчального центру Степан Наумюк, Олег Кисільчук та викладач Василь Бондарчук.
При проведенні пусконалагоджувальних робіт зерно-сушильно-очисного відділення відзначились головний інженер Сергій Якимюк, оператори Віктор Ящук, Геннадій Шевцов, Володимир Стецюк, Адам Нечипорук.
У День працівників сільського господарства власник ПрАТ «Мізоцьке РТП» Олександр Андріюк привітав усіх членів колективу зі святом та кожного відзначив премією за сумлінну працю.
У народі кажуть: «Не земля родить, а руки людські». Честь і хвала трударям, які посіють вчасно і врожай зберуть рясний!
Леся ЧЕРНИШ.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry