Плідним на приємні сюрпризи та подарунки видався кінець 2013 року для колективу Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту. У перед­новорічні дні були підведені підсумки трьох обласних конкурсів, які тривали впродовж листопада-грудня.
Ми здобули перемогу у конкурсі презентацій «Мій ліцей - моя гордість». Виставка передбачала розробку ПТНЗ області відео-презентацій, кожна з яких розкривала б кращі сторони діяльності навчального закладу: його здобутки, досягнення та напрацювання.
Не менш очікуваною стала і перемога в обласному огляді-конкурсі на кращий психологічний кабінет професійно-технічного навчального закладу. Під час конкурсу оцінювали матері­ально-технічне, навчально-методичне та нормативно-правове забезпечення кабінетів і якість та ефективність роботи практичних психологів. На початку 2013-2014 навчального року в нашому ліцеї було проведено повну реконструкцію кабінету психолога, тож нині він сучасний, обладнаний усім необхідним для сприяння відновленню душевного спокою та рівноваги як учнів, так і працівників закладу.


З нетерпінням очікували ми і результатів щорічного обласного огляду-конкурсу на краще облаштування учнівських гуртожитків. Це своєрідне змагання проводиться з метою покращення стану матеріально-технічного забезпечення учнівських гуртожитків ПТНЗ, умов проживання в них, активізації виховної роботи, узагальнення та поширення кращого досвіду. Цього разу участь у конкурсі брали 19 про­фесійно-технічних навчальних закладів Рівненщини. За рішенням журі переможцем було визнано гуртожиток нашого ліцею. Вже п’ятий рік поспіль саме він є найкращим в області, адже ми постійно дбаємо про створення комфорту і затишку для мешканців гуртожитку.
Цих високих результатів вдалося досягти завдяки зусиллям та злагодженій роботі всього колективу закладу, яку координує та спрямовує в правильне русло наш енергійний і мудрий керівник - Руслан Іванович Шевчук. Напередодні свят він порадував нас іще однією приємною новиною - щодо наказу Міністерства освіти і науки України про реорганізацію ліцею у вище училище. Отож, у новий рік входимо з новим статусом та новими ідеями і, дай Боже, щоб він теж став плідним, багатим на здобутки й перемоги!
Оксана БАЮН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Здолбунівського ПЛЗТ.

Comments are now closed for this entry