Багата українська земля звичаями та традиціями, а село Глинськ й поготів. Бо живуть тут у мирі і злагоді люди різних національностей та віросповідання.
Однією з добрих наших традицій є відзначення новорічно-різдвяних свят. Тож 28 грудня, напередодні Нового року, на площі у центрі села урочисто засвітили вогні на красуні-ялинці. Передувало цьому яскраве розважальне дійство за участю літературних та казкових героїв. А яке ж свято без Діда Мороза та Снігуроньки? Вони теж завітали до нас. Ще прийшли з далекого Віфлеєму пастушки, принесли гарну новину про народження Божого Сина.


Звучали новорічні пісні, колядки та щедрівки, веселі сніговики презентували запальний танок. Також у програмі брали участь гурт «Швагри МиРоВі», народний аматорський вокальний колектив «Калинонька», дитячі вокальні колективи «Намисто» і «Віночок» та вихованці гуртків будинку культури.
З найкращими вітаннями і подякою за гарні здобутки до громади звернувся голова Глинської сільської ради Петро Леонтійович Ольховець. Завершилось святкове дійство феєрверком.
Оксана ХАНДРУК,
директор будинку культури
села Глинськ.

Comments are now closed for this entry