Більш як півсотні журналістів вийшли в останні дні 2013 року на головну площу Рівного з листівками, на яких написано “Наступним буду я?”. Мовчазна акція протесту медійників відбулась на підтримку відомої журналістки Тетяни Чорновол, яку по-звірячому побили.
Крім журналістів, акцію підтримали і громадські активісти:
- Ми не повинні мовчати і боятися. Ми повинні відкрито виходити і говорити, що ми не боїмося і готові боротися, - сказав громадський активіст Андрій Токарський.


- Ми виступаємо проти побиття журналістів, адже у демократичній державі повинна бути свобода слова. Журналісти Рівного вже вдруге об’єднались та організували мовчазну акцію протесту, аби засудити побиття журналістів в Україні. В цей час ми не можемо залишатись остронь, коли б’ють наших колег, - сказав журналіст Юрій Дюг.
Також медійники зазначають, що злочини проти них в Україні традиційно лишаються без розслідування, а винні не несуть відповідальності. Так, зокрема, й досі не названо винних за масове побиття журналістів на вул. Банковій 1 грудня 2013 року. Якщо ж не буде розслідування та притягнення винних до відповідальності, хвиля насилля може заполонити Україну.
Ольга ПІХУН.

Comments are now closed for this entry