Інформуємо Вас, що з прийняттям нового Закону України «Про зайнятість населення», який набрав чинності з 1 січня 2013 року, роботодавці самостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до таких, що неконкурентоспроможні на ринку праці (крім інвалідів). Обов’язковою умовою дотримання роботодавцями квоти згідно зі ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» вважається працевлаштування таких громадян, про що, роботодавці зобов’язані інформувати щороку центр зайнятості до 1 лютого.
Здолбунівський районний центр зайнятості просить надати інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню не пізніше 1 лютого 2014 року.
З метою забезпечення виконання роботодавцями норм чинного законодавства та надання відповідних роз’яснень Здолбунівським районним центром зайнятості на безоплатній основі проводяться тематичні семінари, надаються індивідуальні консультації.

Comments are now closed for this entry