Новорічні свята дарують усім нам можливість хоча б на деякий час стати знову дітьми. Малими ми писали листи Святому Миколаю чи Діду Морозу і намагалися не проспати той момент, коли добрий чарівник постукає у двері. Це ніколи не вдавалося, але подарунки завжди з’являлися вчасно.


Нинішні діти обговорюють у школі комп’ютерні ігри і паролі до них, спілкуються переважно за допомогою соціальних мереж, сперечаються, які марки автомобілів кращі. І все-таки вірять у казку. Дуже добре, коли цю казку вміють створити дорослі.
Кожен з учнів Івачківської ЗОШ І-ІІ ст. до новорічного свята отримав подарунок-сюрприз, крім того, учасники ігор та конкурсів були нагороджені призами. І все це завдяки небайдужій людині, керівнику ФГ “Нива”, депутату районної ради, заслуженому працівнику сільського господарства України Олександру Лапчуку та його сім’ї. Крім того, за надані ним кошти було придбано прикраси для ялинки, яка радувала хлопчиків і дівчаток своїм виглядом. А ще О. В. Лапчук забезпечив підключення швидкісного Інтернету для школи. Адже у час, коли Інтернет проник у всі сфери життя суспільства, без його використання неможливе забезпечення якісного навчально-виховного процесу. Тому це теж дуже цінний і своєчасний подарунок.
Варто сказати, що п. Лапчук завжди готовий прийти на допомогу тим, хто її потребує. І згадані вище добрі справи - лише незначна частка з арсеналу його благодійності.
Від імені вчителів та учнів Івачківської
ЗОШ І-ІІ ст.
Сніжана ОЛЕКСЮК.

Comments are now closed for this entry