Світлий день 7 грудня 2013 року надовго запам’ятається всій Свято-Успенській громаді м. Здолбунова, адже цього дня ми чекали довгих 23 роки розбудови. І ось, нарешті, він настав. В день вшанування пам’яті святої великомучениці Катерини архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон освятив іконостас, горне місце і вівтарні розписи Свято-Успенського храму, після чого відслужив Божественну Літургію у нижньому храмі св. Миколи та молебень до вмч. Катерини та прп. Меркурія, ігумена Бригинського, Чернігівського чудотворця.


На святі також були присутні благочинний Здолбунівського району митр. прот. Павло Джура, благочинний м. Рівне митр. прот. Леонід Поліщук, обласний духівник митр. прот. Іван Пилипчук, митр. прот. Тарас Волянюк з с.Богдашів, прот. Олег Гаркавий з сел. Мізоч, прот. Григорій Горбач з Басового Кута, прот. Віталій Петрюк з церкви ап. Петра і Павла м. Здолбунів, та, звичайно, священики Свято-Успенської парафії - настоятель ігумен Дмитро Ющак та прот. Ігор Саковський.
В кінці Літургії архієпископ Іларіон нагородив будівничих і жертводавців храму Архієрейськими благословенними грамотами за їхню віддану, безкорисливу працю і щедру жертовність.
Ольга БРОСЛАВСЬКА.

Comments are now closed for this entry