Рівняються на Сергія Гринця

Будівельник… На перший погляд, звичайна професія. Муляр, що зводить стіни будинку, штукатур і маляр, які надають споруді естетичного вигляду, зварювальник, довкіл якого у веселкових барвах розлітаються тисячі іскор, тесляр - все це професії, які об‘єднує одна назва : будівельник.
Лікар, який вилікував хворого назавжди залишається в пам”яті свого пацієнта, вчителя, що відкрив двері у світ науки, не забувають вихованці ніколи. А будівельник залишає сліди своєї праці на десятки, а то й сотні років. Зведений житловий будинок, приміщення школи, театру, споруджена електростанція – це своєрідна пам‘ять, залишена будівельником для прийдешніх поколінь.


ВАТ “Волинь- Цемент” – флагман потужної будівельної індустрії. Сьогодні його продукція знана не лише в Україні , а й далеко за кордоном. Навіть в кризових реаліях товариство не здає свої позицій. Хоча є проблеми на ринку збуту. Але тут не падають в розпач, шукають шляхи підвищення продуктивності праці, роблять ставку на людський фактор.Відповідальних і працьовитих виробничників у колективі вистачає. До них належить і машиніст обертової печі Сергій Гринець, якого ви бачите на фотознімку вгорі. Свою трудову біографію він розпочав після закінчення професійно-технічного училища № 2 м. Здолбунова. Потім була служба в прикордонних військах України. Без відриву від виробництва закінчив Кам‘янець-Подільський індустріальний технікум. У цементній промисловості працює з 1996 року. Відмінно оволодів професією машиніста обертової печі. В роботі - коректний і відповідальний. Уже має достатньо знань і навичок, щоб без помилок управляти технологічним процесом печі. До речі,пульт, за яким сидить Сергій, комп‘ютеризований. І йому немає права на помилки. На С. Гринця рівняються інші машиністи, бо він завжди урівноважений, охоче може поділитися досвідом.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry