14 грудня, у день вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, у м. Здолбунові по вул. Б. Хмельницького відбувся урочистий захід, присвячений закладанню каменя на пам’ятний знак героям-ліквідаторам, за участю ліквідаторів, керівництва району та міста, небайдужих жителів Здолбунова.


У ході заходу перед присутніми виступили голова Здолбунівської районної громадської організації “Ми ще живі” Ольга Білецька, в. о. голови РДА Олександр Федорук, заступник голови районної ради Яків Мельник, голова Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” Георгій Хиль. Всі вони говорили про величезну заслугу людей, які стали на боротьбу з атомним монстром, ціною власного життя і здоров’я забезпечили наше мирне сьогодення.
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів, а також поклали квіти до пам’ятного каменя.
Ліквідатори району щиро вдячні за організацію урочистостей голові РГО “Ми ще живі” О. М. Білецькій, керівництву райдержадміністрації та міськради, спонсорам ПП В. Малахову, С. Кручковському та С. Шевцову, а також РО ВО “Батьківщина”.
Людмила ІВАНОВА.
На фото: учасники заходу.

Comments are now closed for this entry