Наказ військового комісара Здолбунівського районного військового комісаріату  від 3. 12. 2013 р. № 49

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 14 січня 2014 року оголошується приписка до призовної дільниці Здолбунів­ського району Рівненської області громадян 1997 року народження.
2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 1997 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Здолбунівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаною адресою 20 січня 2014 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.


5. Наказ довести до особового складу військового комісаріату в частині, що його стосується.
Військовий комісар

Здолбунівського районного військового комісаріату

підполковник О. П. Ємченко.

Comments are now closed for this entry