В Україні 2,6 мільйона людей живуть з інвалідністю, більше ніж половина з них у працездатному віці. Працює наразі кожен третій із тих, хто перебуває у працездатному віці. На жаль, не всі можуть скористатися своїм правом на працю, оскільки на їхньому шляху до роботи постають архітектурні, транспортні, комунікаційні та психологічні бар’єри.


Стримувальними чинниками є також як недостатня поінформованість роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, так і їх упереджене ставлення до цієї категорії працівників. Служба зайнятості зобов’язана донести до роботодавців, що, працевлаштовуючи людей з інвалідністю, роботодавець:
- отримує відповідальних працівників, що мають сильнішу, ніж інші працівники, мотивацію до збереження роботи, яку їм складніше підшукати;
- уникає штрафних санкцій за невиконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів;
- отримує дотації на створення робочого місця для працівника з інвалідністю, компенсацію єдиного внеску на заробітну плату людини з інвалідністю;
- отримує можливість навчити працівника з інвалідністю за рахунок соціальних фондів;
- отримує пільги щодо сплати зборів на соціальне страхування;
- формує імідж свого підприємства чи організації як соціально відповідального бізнесу.
Особливої актуальності проблема зайнятості інвалідів набуває у зв’язку з постійним зростанням їхньої чисельності та низьким рівнем зайнятості, що викликає соціальну напругу в суспільстві, оскільки для інвалідів мати роботу – це можливість підвищити соціальний статус, свою значущість, поліпшити добробут. Для суспільства працюючий інвалід – це розв’язання багатьох соціальних проблем.
Аналіз щорічних статистичних даних показує динаміку збільшення довіри клієнтів з особливими потребами до служби зайнятості. Відколи за особами з інвалідністю закріплено право на визнання статусу безробітного з призначенням виплати матеріального забезпечення у відповідності з чинним законодавством, спостерігається щорічний ріст звернень цієї категорії громадян до служби зайнятості. Разом з тим зростає і рівень охоплення цих громадян заходами активної підтримки.
Упродовж 2013 року за соціальними послугами до служби зайнятості району звернулося понад 190 осіб з інвалідністю.
Щорічно до Здолбунівського районного центру зайнятості звертаються за послугами безробітні, які мають роботу в період опалювального сезону, в тому числі оператори та машиністи котелень, оператори хімводоочищення. За період перебування на обліку ця категорія безробітних проходить необхідне їм щорічне підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду ЗДССБ. Серед таких безробітних в 2013 році було вісім осіб з інвалідністю, які з початком опалювального сезону були працевлаштовані після закінчення професійного навчання.
Упродовж 2013 року 15 осіб з інвалідністю скористалися послугами з професійного навчання за кошти Фонду ЗДССБ. Всі вони були працевлаштовані в звітному році.
Завдяки співпраці з роботодавцями протягом 2013 року знайшли собі робочі місця 92 особи з особливими потребами. Слід відзначити, що найбільше ринкоутворююче підприємство Здолбунівського району ПАТ «Волинь – Цемент» забезпечило роботою 13 осіб з інвалідністю в рахунок нормативу робочих місць для інвалідів. Чотири особи було працевлаштовано на ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».
Одним з головних пріоритетів державної політики по відношенню до інвалідів є їх трудова зайнятість як важлива сторона самореалізації кожного громадянина. Робота має добрий вплив на життя людини з обмеженими фізичними можливостями, дає їй відчуття потреби з боку сім’ї та суспільства, допомагає упоратися з наслідками інвалідності, сприяє реабілітації.
Тетяна Касацька,
начальник відділу організації працевлаштування населення
Здолбунівського РЦЗ.

Comments are now closed for this entry