Звістка про жорстоке побиття 30 листопада 2013 року учасників мирної маніфестації на підтримку європейської інтеграції України переповнила нас обуренням і гнівом.
Право кожного на вільне висловлення і обстоювання своїх переконань гарантовано Конституцією України, а курс на європейську інтеграцію підтримують майже 60 відсотків українських громадян. Відмовившись від підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, президент Віктор Янукович пішов проти волі українського народу і поставив під загрозу незалежність України. Пославши спецпідрозділи міліції проти безборонних юнаків і дівчат, чинна влада брутально розтоптала гарантовані Конституцією права і свободи громадян і цинічно продемонструвала методи свого теперішнього і майбутнього правління.


Верхівка, яка править в Україні з 2010 року, показала нарешті своє справжнє обличчя. Влада, яка калічить українських дітей, не має права називатись українською владою. Влада, представлена Віктором Януковичем і Партією регіонів, – це влада на службі в іноземних господарів, які мріють повернути Україну у своє імперське ярмо.
Ми хочемо бачити Україну вільною і демократичною європейською країною, де ніхто не сміє зазіхати на права людини і нації. Ми підтримуємо вимогу Здолбунівської районної ради про відставку президента Віктора Януковича і чинного уряду з Миколою Азаровим на чолі, тому що внутрішня політика цього президента і цього уряду веде до занепаду української економіки, безправ’я і зубожіння громадян, а їхній зовнішньополітичний курс має ознаки зради українського народу та Української держави.
Ми закликаємо всі трудові колективи закладів освіти Здолбунівського району підтримати цю нашу заяву.

Обговорено і схвалено на загальних зборах трудового колективу Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області 3 грудня 2013 року.

Станом на 5.12.2013 р. заяву Бущанської ЗОШ підтримали:
Білашівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ”;
Ступнівський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ст. - агротехнічний ліцей”;
Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry