Минулого тижня на базі Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум на тему «Використання інноваційних технологій при вивченні предмета «Захист Вітчизни» за участю вчителів вказаного предмету.
Директор школи Н. С. Ступак ознайомила присутніх з історією школи, її традиціями та досягненнями.


Учасники семінару прослухали доповідь учителя Копитківської ЗОШ М. С. Романюка «Використання інноваційних технологій при вивченні предмета «Захист Вітчизни» та подивились фрагмент уроку в 11 класі «Стройова підготовка».
Не менш цікавим був позакласний захід військово-патріотичного спрямування – конкурс «Нумо, захисники!», проведений між хлопцями 10 та 11 класів. Майбутні захисники
Вітчизни показали свою спритність, мужність, дотепність, знання історії України та козаччини. Змагання було дуже напруженим та завзятим. І не дивно, що перемогу і перше місце команди розділили порівну.
Також учасники семінару-практикуму поклали квіти до обеліска загиблим у Другій світовій війні жителям Копитківської сільської ради та прослухали розповідь вчителя історії Л. В. Василюк про історію села та його трагічні сторінки у роки війни.
Микола Перев’язко,
методист відділу освіти.

Comments are now closed for this entry