Олександр Моісейович Андріюк - відома в районі та на Рівненщині особистість. Його знають не лише як успішного бізнесмена, активного депутата обласної ради, а й як шляхетну, щедру людину, яка з власної ініціативи і за власні кошти займається благодійними справами.
О. М. Андріюк не байдужий до проблем місцевих громад, окремих громадян, які потрапили в скрутні життєві обставини та потребують матеріальної допомоги і підтримки. Кожен, хто до нього звертається, не залишається розчарованим.


Доброчинець підтримує галузь культури, освіти, медицини, спорту, піклується про соціальний захист вразливих верств населення – багатодітних сімей, дітей-сиріт, інвалідів, ветеранів війни та інших.
Благодійну діяльність О. М. Андріюк здійснює не лише в межах свого виборчого округу. Напевно, чи не в кожному населеному пункті району люди відчули його увагу і допомогу.
Олександр Моісейович глибоко усвідомлює ту соціальну відповідальність, яка лежить на кожному, хто в змозі відгукнутися на чужу біду чи прохання. Слід зазначити, що його благодійні справи завжди ґрунтуються на патріотичних засадах, великій щирій любові до рідного краю, до людей та до Бога.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry