З метою підвищення в учнів мотивації до вивчення іноземної мови у Мізоцькому НВК нещодавно пройшов тиждень іноземних мов. В рамках його відбулися такі заходи: конкурс стіннівок та проектів « We study English » (5-11 кл.), виставка - презентація «Що ми знаємо про Великобританію» (Тимощук Г. В., Ковальчук Т. В.), конкурс на найкращого читця віршів (7-11кл.), захист проектів з англійської мови (Тимощук Г. В., Ковальчук Т. В.), та квест – гра знавців німецької мови (Стецюк І. В.) Захоплюючою та цікавою була вікторина-конкурс «Who know English better?» між учнями 7-х класів, яку провела Тимощук Г. В.


Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким своїм перемогам. Але, як і в кожному конкурсі, були переможці і переможені. Отже, команда 7-Б класу виборола I місце. Всі учасники вікторини задоволені, бо отримали хороші оцінки. Також учням сподобалася виставка-презентація “What we know about Great Britain”, що була організована на II поверсі закладу. Відвідуючи її, учні мали змогу познайомитися із Об’єднаним Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, побачити визначні місця країни, видатних письменників та поетів. Електронну презентацію до виставки підготували учні 10–х класів. А учні 6 – А класу вивчили пісню англійською мовою, яка сподобалася всім учасникам.
Найкращими в захисті проектів були Богдана Кісільчук (6-А), Ірина Голуб та Тетяна Хоменко (7-А), Віталій Глимбоцький (9-Б), Наталія Гарань (9-А), Діана Никитюк (1-А), Любов Білецька (5-А), Анастасія Гурзан (8-А). На мою думку, такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів. Беручи участь у заходах, школярі розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, виявляють акторську майстерність. Діти були активними учасниками та співорганізаторами всіх заходів.
Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови, спробували свої сили та показали свої уміння.
Галина Тимощук, вчитель
англійської мови.

Comments are now closed for this entry