Народна вишивка - один з найпопулярніших жанрів національного декоративно-прикладного мистецтва. Вишита сорочка здавна була традиційним одягом українців, адже вона - і оберіг, і символ здоров‘я й краси, щасливої долі та родової пам‘яті, любові, чесності та порядності, свята. Колись вишиванки берегли як реліквії, передавали з покоління в покоління. Не втратила актуальності вишиванка й сьогодні, як святковий одяг, як символ, що об‘єднує народ навколо національної ідеї, символ віри у щасливе майбутнє незалежної України.  
Привернути увагу молоді і всієї спільноти до національних пісень, танців, мови, вишивки, які відтворюють дух українства, виховують патріотичні почуття, матиме на меті конкурс “Цвіт вишиванки”, що під гаслом “Шануй українське!” пройде у Здолбунові 24 серпня цього року, у День Незалежності України.
Автор та організатори проекту - колектив районного будинку культури, відділ культури та туризму Здолбунівської РДА, об‘єднання ВУТ “Просвіта” закликають здолбунівчан і гостей міста підтримати конкурсну акцію і прийти на свято у вишиванках.

Comments are now closed for this entry