21 листопада у селі Здовбиця відзначалося храмове свято — день пам’яті Архістратига Михаїла. З цієї нагоди в Свято-Михайлівському храмі УПЦ КП відбулося урочисте богослужіння, яке провів Владика Рівненський і Острозький Іларіон у супроводі священиків Здолбунівського благочиння.


Гарно і зворушливо прозвучав спів дитячого церковного хору під керівництвом Наталії Сірик, хору священиків. Владика причастив маленьких прихожан.
Після хресного ходу Архієпископ Іларіон освятив меморіальні дошки знаним священикам храму, які встановлені за ініціативою Юрія Шадого та Лесі Федорук. Також Владика Іларіон вручив грамоти за добросовісну і багатолітню працю на благо храму церковному причту та сестричкам. З цікавістю гості ознайомилися з підготовленою до 135-річчя освячення церкви виставкою світлин, документів церковного архіву і духовною літературою з 1873 року, яку оформила Марія Кравчук.
Щирими словами вітання і благословіння всіх присутніх Владика запросив прихожан, хористів, священиків зробити колективний знімок (див. фото).

Comments are now closed for this entry