Це споконвічне правило справжніх хліборобів таке ж незаперечне, як і їхня любов до життєдайного золотого пшеничного поля, до стиглого, наповненого силою і наснагою, колоса, до своєї не легкої, але такої необхідної і важливої справи. І саме в працьовитих, дужих руках, в руках справжніх господарів, земля-годувальниця почувається по-справжньому надійно захищено.
До когорти людей, які безмежно віддані хліборобській справі, поправу належить і керівник фермерського господарства “Даринка” Сергій Іларіонович Рижук. З хорошим настроєм зустрів він своє професійне свято. І це закономірно, адже зібраний цьогоріч врожай зернових дуже потішив господаря. Так, врожайність озимої пшениці у очолюваному ним господарстві склала 45 ц/га, ярої - 35 ц/га. Гарно вродили ярий ячмінь, кукурудза та інші культури.


Досягти такого результату фермеру вдалося завдяки використанню новітніх технологій вирощування зернових, внесення достатньої кількості добрив, вчасного проведення сівозмін тощо.
Під час урочистого засідання з нагоди Дня працівників сільського господарства у Здолбунові Сергій Іларіонович був нагороджений Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації за багаторічну плідну, добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового виробництва та премією. Фермер отримав також вітання та квіти від керівництва району у зв’язку з ще однією приємною подією, яка співпала із святом вшанування хліборобів, - з днем народження.

На фото: С. І. РИЖУК після нагородження.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry