Минулого понеділка Предстоятель Руської Православної Церкви, Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав м. Рівне. Біля Свято-Воскресенського собору зі скандуваннями «Наш Патріарх Кирил!» його вітали тисячі вірян УПЦ МП, серед яких було чимало і Здолбунівчан, а з протестними лозунгами і вигуками зустріли представники УПЦ КП.


Оглянувши підвальне приміщення храму, де відбуваються богослужіння УПЦ МП, патріарх Кирил порівняв його із катакомбами першохристиян. «Я вклоняюся низько усім, хто хранить віру православну, хто зберігає любов, не дивлячись на те, що є багато спокус. Я вклоняюсь вам за ваші молитви в цих катакомбах, в яких так відчутна благодать Божа. Передаю благословення всьому місту Рівному, рівненській єпархії, українському народу. Бережіть віру православну! Не дивлячись на розділення, бережіть свою єдність, тому що в єдності духовна сила», - сказав у своєму зверненні до віруючих Патріарх Кирил. На пам’ять про своє перебування в Рівному він подарував Свято-Воскресенському храму ікону Христа Спасителя, а присутнім - іконки князя Володимира із своїм патріаршим благословенням. «Дай, Бог, щоб святий рівноапостольний князь Володимир, який утвердив на Русі віру православну, встановив би і єдність церкви», - зазначив на закінчення Святійший Патріарх.
Цього ж дня Предстоятель РПЦ очолив богослужіння в Свято-Троїцькому монастирі м. Корця та відвідав Свято-Миколаївський монастир с. Городок Рівненського району.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry