У Здолбунові, вперше в Рівненській області, за стіл переговорів сіли місцеві підприємці та керівництво ПАТ «Рівнеобленерго». Зус­тріч зумовила ситуація, що склалася із підписанням додаткових договорів між підприємцями та енергетиками стосовно повної передоплати за спожиту електро­енергію. З умовами, які пропонує в договорі «Рівнеобленерго», підприємці Здолбунівщини вкрай не згодні. Це питання розглядалося на минулій сесії районної ради, що відбулася в кінці жовтня цього року, за ініціативи депутата райради Валерія Васильчука. Його депутатський запит щодо зловживання публічним акціонерним товарис­твом «Рівнеобленерго» монопольним (домінуючим) становищем на ринку був направлений для розгляду в Товариство. 

Щоб розставити всі крапки над “і”, Здолбунівська района рада організувала спільне засідання ради підприємців Здолбунівщини і керівництва ПАТ «Рівнеобленерго». Цій нараді передувала зустріч голови ради Василя Тимощука з Сергієм Невмержицьким - головою правління ПАТ «Рівнеобленерго». В результаті конструктивної розмови було вирішено провести спільне засідання, на якому обговорити спірні питання та досягнути компромісу.
У нараді також взяли участь комерційний директор ПАТ «Рівне­обленерго» Владислав Якимович та інші працівники підприємства - заступник начальника управління з правової роботи Марія Бречко, заступник начальника з комерційних питань Дмитро Пальчевський, а також підприємці Здолбунівського району на чолі з головою ради підприємців Ярославом Бляшиним. Активну участь у засіданні взяв і висловив багато слушних пропозицій та зауважень депутат Рівненської обласної ради, підприємець Олександр Андріюк.
Протягом понад двогодинної дискусії кожен висловив свою думку та пропозиції щодо врегулювання додаткової угоди. Багато з чим підприємці не згідні, про це вони чітко заявляли керівництву «Рівнеобленерго». І все ж, було узгоджено терміни розрахункового періоду за спожиту електроенергію, а саме можливість корегувати дату подачі звіту з 5 по 25 число. Також гостро піднімалися питання передоплати, авансу, лімітів використання електроенергії, нарахування пені за невчасну проплату, відключення та інше.
Результати спільного засідання ради підприємців, керівництва «Рівнеобленерго» та районної ради знайшли відображення в протоколі, підписаному всіма зацікавленими сторонами, що є запорукою врахування досягнутих домовленостей в новій редакції додаткової угоди.
Голова районної ради Василь Тимощук, підбиваючи підсумки наради, подякував усім за плідну роботу та запропонував, щоб такі зустрічі відбувалися не рідше, як раз на півроку.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry