Цієї неділі своє “професійне” свято відзначатимуть представники молодого покоління, які нині здобувають освіту в аудиторіях навчальних закладів різного рівня акредитації, - наші студенти, майбутнє і надія української держави.
Студентські роки - це найщасливіша пора, це час, коли відбувається визначення і вибір власної життєвої позиції, коли відкриваються широкі перспективи для реалізації найсміливіших планів. Разом з тим, студентські роки - це не лише наполеглива праця в аудиторіях, бібліотеках, за комп’ютером, хвилювання в період сесій, це і радість спілкування з друзями, нові знайомства, галасливі вечірки і щире кохання.
Чимало здібних і талановитих юнаків та дівчат, які прагнуть здобути освіту й стати висококваліфікованими спеціалістами, є і в нашому районі. Таку мету мають і здолбунівчанки Валерія БОРТНІК та Катерина ВАСИЛЕЙКО (на фото зліва направо). Дівчата навчаються на першому курсі Дубенського медичного коледжу та Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ відповідно. Валерія - майбутній фельдшер, а Катерина - режисер. Дівчата зізнаються, що навчатися на першому курсі нелегко, проте вони впевнено долають труднощі і мріють стати хорошими фахівцями, аби своїми знаннями і вміннями приносити користь суспільству і державі.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry