Минулої п’ятниці, 1 листопада, у Мізоцькій школі-інтернаті відбулася спільна нарада за участю начальника управління МВС України в Рівненській області генерал-майора міліції Василя Лазутка, заступника голови Рівненської обласної ради Олександра Чуприни, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів, директорів навчальних закладів та їх заступників з виховної роботи, представників органів місцевого самоврядування, жителів району. Головним із розглянутих на нараді питань став випадок зникнення у березні 2013 р. учениці Мізоцької школи-інтернату Павлович Анни та бездіяльність міліції щодо її розшуку (про це «Нове життя» писало у минулому номері).
Виступаючи на нараді, Василь Лазутко зазначив:


- Одним із основних завдань працівників міліції є забезпечення належного реагування на повідомлення громадян про скоєння злочинів, недопущення жодного факту їх приховування від обліку. Тому випадок нереєстрації начальником сектора кримінальної міліції у справах дітей факту зникнення неповнолітньої є ганебним. За це міліціонер і був звільнений з органів внутрішніх справ.
Інші учасники наради вели мову про необхідність бути чутливішими до проблем жителів району, об’єднання зусиль для їх вирішення з боку представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості, недопущення подібних випадків у майбутньому.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry