стали подарунком працівникам соціальної сфери району до професійного свята, котре вони, як і їх колеги в Україні, відзначили минулої неділі. У Здолбунові урочистості з цієї нагоди відбулися у районному будинку культури напередодні, у четвер. І немало посприяли, аби люди, на яких покладено відповідальну функцію реалізації соціальної політики держави у нашому краї, відчули значимість своєї суспільної місії, вдячність та повагу за свою нелегку працю, отримали заряд позитиву й хорошого настрою.
Тепло вітали зі сцени своїх працівників і представників інших колективів керівники установ соціальної сфери - районного центру зайнятості Сергій Бабич, управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк, Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Олег Висоцький, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, Урвенського психоневрологічного інтернату Олексій Горбачов, управління соціального захисту населення РДА Микола Бортник, Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Сергій Гридін.


На святі були присутні почесні гості - очільники Здолбунівських райдержадміністрації та районної ради Віталій Шуль і Василь Тимощук, заступник голови РДА Олександр Федорук, начальник відділу культури і туризму РДА Олена Мазепа, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Вознюк, заступник директора департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації Лариса Юхименко, депутати обласної ради - начальник Національної служби посередництва примирення в Рівненській області генерал-лейтенант Микола Красько та Ніна Путіліна.
Побажання благополуччя, здоров’я, родинного щастя, успіхів і натхнення у професійній діяльності та слова щирої вдячності за добросовісну роботу, чуйність, доброзичливість і небайдужість до людей, які до них звертаються за допомогою, адресували, виступаючи, винуватцям свята В. Шуль, В. Тимощук, С. Вознюк, Л. Юхименко, Н. Путіліна, М. Красько.
Справжній водограй талантів вирував на сцені під час концертної програми за участю художніх колективів закладів культури району - народних аматорських тріо “Мірина” та ВІА “Візерунки”, Михайла Мельника, Галини Пахомової, Людмили Кононюк, Анастасії Хоменко, Ольги Максимюк, вокального дуету у складі Наталії Саваринської і Михайла Тика, танцювальних колективів “Еліт-данс” і “Сонечко”, хореографічної групи ансамблю пісні і танцю “Кужіль”. Свій новий творчий доробок, вірш “Свічка”, зачитала директор РЦ СССДМ Тетяна Павлова. Оплесками дякували глядачі за кожен виступ, а за щирі, душевні, проникливі слова - ведучій заходу Світлані Притулі.
Кращим працівникам соціальної сфери Здолбунівщини на урочистостях було вручено нагороди - грамоти та подяки. Серед тих, хто отримав відзнаки за сумлінне виконання професійних обов’язків, і працівники управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі (на фото зліва направо) Тетяна Андріївна ПАНАСЮК і Марія Миколаївна ГЕРАСИМЧУК, нагороджені почесними грамотами міської ради, та Оксана Володимирівна КРАВЧУК і Тетяна Дмитрівна РУДИК, удостоєні почесних грамот РДА і районної ради.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry