У нашому районі 29 жовтня вібулося виїзне засідання керівників загальноосвітніх закладів Млинівщини за темою “Культурне середовище навчального закладу як феномен освітнього простору району”.
На початку заходу гостей у відділі освіти Здолбунівської РДА вітали, а також знайомили з візитною карткою нашого краю, сьогоденням і перспективами розвитку у ньому освітянської галузі начальник цієї установи Валентина Миколаївна Бондарчук та завідувач районного методичного кабінету Наталія Олександрівна Глущук. Далі керівники ЗНЗ Млинівського району побували у селах Будераж та Дермань ІІ. Вони, зокрема, ознайомились із роботою Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., а з розповіді директора школи Володимира Михайловича Дмитрука дізнались про визначні історичі події, що відбувались на теренах цього села.


Презентацію Дерманського НВК “загальноосвітня школа І ступеня - гімназія” та екскурсію ним для гостей провела директор навального закладу Оксана Андріївна Шепельчук. У Дермані ІІ педагоги Млинівщини побували в музеї Уласа Самчука, ознайомились з експозицією, присвяченою життю і творчості Бориса Тена, відвідали Свято-Троїцький жіночий монастир.
Подібні заходи, візити обміну - це і відкриття чогось нового, і детальніше знайомство з історією та культурою нашої Батьківщини, і збагачення практичним досвідом, відзначили освітяни, пісумовуючи роботу семінару.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry