На базі Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів 25 жовтня відбувся огляд-конкурс на кращий самодіяльний колектив підопічних, виробів художньої творчості підопічних та продукції підсобних господарств інтернатних установ департаменту соціального захисту населення Рівненської обл­держадміністрації.
Згідно з відповідним положенням головною метою проведення цього заходу є заохочення підопічних різного віку до активного, творчого життя, сприяння покращенню психологічного стану та соціальній інтеграції цих людей.


Участь у конкурсі брали представники семи інтернатних установ, а саме: Рівненського та Тучинського геріатричних пансіонатів, Урвенського та Острозького психоневрологічних інтернатів, Мирогощанського дитячого будинку і Дубенського й Здолбунівського будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів. Очолила журі конкурсу директор департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Ольга Підкидач.
Творчі програми і виставки, представлені на конкурс, були підібрані і оформлені з великим старанням і нікого з присутніх не залишили байдужим. Сподобалась усім і конкурсна програма, представлена нашим закладом.
Розпочалась вона з відео­презентації будинку-інтернату «Ти знаєш, що ти - людина». Далі виступили підопічні-учасники художньої самодіяльності. Вальс на сцені виконали Тетяна Биковська та Степан Гузь, пісні «Чорноморець» і «Стоїть гора високая» заспівав вокальний квартет у складі Віри Шпак, Марії Розлуцької, Раїси Смовженко і Ганни Андрощук, а музичне попурі на баяні та акордеоні подарував глядачам Дмитро Пиясецький, який, до речі, виступав у ролі акомпаніатора і під час інших номерів. Викликали неабиякий інтерес вироби рукодільниць Марини Варнік, Віри Шпак, Антоніни Назарової, Руслани Онопрійчук. Радувала око і з любов’ю оформлена виставка продукції підсобного господарства закладу, а наша весела «Солоха», роль якої виконала одна з працівниць інтернату, безперечно, додала усім гарного настрою.
В результаті Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів було визнано переможцем огляду-конкурсу у всіх трьох номінаціях.
Учасникам конкурсу було вручено грамоти департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА і подарунки.
Наталія БУЦЬКА,
бібліотекар
Здолбунівського
будинку-інтернату
для громадян похилого
віку та інвалідів.

Comments are now closed for this entry